Breaking News
Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net
Home / Uncategorized

Uncategorized

Zbulohet i dashuri i Era Istrefit (foto)

Kontrata me shtëpi të famshme diskografike, koncerte, këngë të reja e shumë projekte të tjera që e presin. Fenomeni Era i ka kaluar kufijtë e Shqipërisë me kohë dhe e ardhmja e afërt është mjaft premtuese për këngëtaren e re. 1.5 milionë dollarë është kontrata e nënshkruar me kompaninë “Sony” …

Read More »

Pozat seksi të Rozana Radit (Foto+Video)

Kohët e fundit këngëtarja Rozana Radi ka postuar disa foto selfie ku çdo ditë tregon pamjen e saj. Veç fotove ajo publikon edhe video të ndryshme në të cilat ka në sfond këngë të ndryshme. Në çdo pozë Rozi shfaqet seksi dhe mjaft në formë. Të jetë efekti I Your …

Read More »

LIVE LIVE LIVE NDESHJA Austri – Shqipëri

Shqipëria e zhvillon ndeshjen miqësore ndaj Austrisë, sot nga ora 17:30 në Vjenë. Lajmi.net ua sjell disa linqe përmes së cilave mund ta ndiqni online ndeshjen Austri – Shqipëri. http://goatdee.net/143289/watch-austria-vs-albania http://goatdee.net/143290/watch-austria-vs-albania – See more at: http://lajmi.net/austri-shqiperi-linqe-per-ta-ndjekur-ndeshjen/#sthash.rsUIUI1j.dpuf

Read More »

“Lidhja ime 15-vjeçare me Erjonin”

Si po kalon kjo verë? E qetë, e kënaqur, dhe me impenjime e verës. Kam koncerte, spektakle por dua të theksoj e “qetë” sepse mbaroi një sezon i rëndësishëm  pune dhe me të vërtetë dua të shijoj edhe pak pushime derisa të vijë përsëri një periudhë shumë e ngarkuar dhe …

Read More »

VIDEO: Forca të mëdha të ushtrisë serbe po lëvizin në drejtim të Kosovës dhe Maqedonisë

Forca të mëdha të ushtrisë serbe janë vërejtur duke lëvizur në magjistralen Beograd-Nish, në drejtim të kufirit me Maqedoninë dhe Kosovën. Videon në redaksinë tonë e ka dërguar përfaqësues i një ambasade perëndimore në Serbi, i cili me shqetësim ka vërejtur këtë lëvizje të madhe ushtarake. Lëvizja e ushtrisë serbe vërehet …

Read More »

Horoskopi i 20 tetorit:

  Dashi Keni bërë gjithçka që keni pasur mundësi me forcat tuaja. Tani edhe mund të kërkoni ndihmë dhe t’i lini më shumë vend vetes suaj për pushim. Demi Nuk mund të qëndroni në heshtje tek shihni që po abuzojnë me mirësinë e dikujt. Mund të krijoni një konflikt të …

Read More »