Breaking News
Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net
Home / SHOWBIZZ

SHOWBIZZ

Alarm për bombë në Tiranë

Pronari i një mjeti të parkuar në Drejtorinë e Përgjithshme të Patentave ka ngritur në këmbë policinë dhe forcat xheniere pasi pretendon që i është vendosur eksploziv poshtë mjetit të tij. Pronari i mjetit, shtetasi Elvis Boshi ka lajmëruar policinë rreth orës 14:30. Me të mbërritur aty blutë e Tiranës …

Read More »

PO NDODH: Kokaina rëndon shëndetin e Kryeministrit

  Kreu i qeverisë, Edi Rama është shfaqur mbrëmjen e sotme në emisionin Shqip në Top Channel me probleme shëndetësore. Në emision ai duket me syrin e djathtë të kuq nga tensioni në sy apo ndonjë problem tjetër. Kjo nuk dihet, por kreu i qeverisë duket qartaz se ka një problem shëndetësor. I urojmë shërim të shpejtë pasi që …

Read More »