Breaking News
Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net
Home / MARINA

MARINA

Luana Vjollca na çmend me kete foto te fundit

Moderatorja e njohur ka vendosur të thyejë rregullat dhe ka dalë jashtë kornizave me këtë foto. Luana Vjollca shihet duke e thithur cigaren me shumë kënaqësi dhe duhet ta ketë shijuar përdesisa e ka postuar edhe online. “I tried it too”- ka thënë bukuroshja. Shpresojmë që këtë foto të mos …

Read More »

Getoari mëson Marinën të…

E dashura e një reperi duhet të plotësojë disa “kushte”. Reperët janë gjithmonë ata djemtë gangsta dhe përpos elegancës që e dashura mund të ketë, nevojitet edhe një dozë e vogël çapkëneje. Pikërisht kjo ka ndodhur me çiftin e famshëm. Geti i ka ndezur një puro të dashurës. Ata e …

Read More »

Ja si e mashtron Marina Getin publikisht (Video)

Një ndër çiftet më të përfolura shqiptare Getoar Selimi dhe Marina Vjollca duket të jenë në periudhën më të mirë të dashurisë, madje kanë filluar t’i bëjnë edhe lojëra njëri-tjetrit. Por, viktimë e kësaj loje ka rënë Geti i cili “u mashtrua” nga Marina sikur ajo po e fotografonte, por …

Read More »