Breaking News
Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net
Home / LAJME

LAJME

Blerona e 21’shit shtatzënë? Ja kush e pallon / FOTO

Kishte veshur një fustan solemn natën e vitit të ri. Mirëpo diçka jo fort normal dukej në trupin e saj. Barku i Blerona Zeqirit dukej i madh, sikur të ishte shtatzënë. Megjithatë, ajo duket se ka shtuar shumë peshë sepse të mëdhenj i dukeshin edhe gjoksi e të pasmet.

Read More »

Adrian Gaxha kap per gjoksi kete bukuroshe seksi…

Këto femra të estradës, kolege të tij, janë seksi sipas Adrian Gaxhës (Video) Këngëtari Adrian Gaxha në emisionin ‘Mirage’ ka folur edhe për koleget e tij. Ai ka treguar me emra se kush nga to sipas tij është seksi, dhe për ta kuptuar se për kë bëhet fjalë dhe cila …

Read More »

6 meshkujt që e palluan Tunen ne vitin 2016

Këngëtarja e njohur shqiptare Altuna Sejdiu edhe në vitin që po e lëmë pas ka qenë pothuajse çdo ditë në qendër të vëmendjes së medieve në Kosovë dhe Shqipëri. Pasi boni bum në media me rrahjen e ‘Zogut’ gjatë një videoklitpi, ajo në 2015 u përfol për ndarjen nga Coazman. …

Read More »

Blerona e 21’shit shtatzënë? Ja kush e pallon / FOTO

Kishte veshur një fustan solemn natën e vitit të ri. Mirëpo diçka jo fort normal dukej në trupin e saj. Barku i Blerona Zeqirit dukej i madh, sikur të ishte shtatzënë. Megjithatë, ajo duket se ka shtuar shumë peshë sepse të mëdhenj i dukeshin edhe gjoksi e të pasmet.

Read More »

Blerona e 21’shit shtatzënë? Ja kush e pallon / FOTO

Kishte veshur një fustan solemn natën e vitit të ri. Mirëpo diçka jo fort normal dukej në trupin e saj. Barku i Blerona Zeqirit dukej i madh, sikur të ishte shtatzënë. Megjithatë, ajo duket se ka shtuar shumë peshë sepse të mëdhenj i dukeshin edhe gjoksi e të pasmet.

Read More »

Dua seks sonte…ja si ngatrroi kjo vajzë sms porosin….

Most Popular Shqiptarja që jeton në Kanada, me të pasmet në pla… Çiljeta nuk përmbahet, fyen rëndë fansen (Foto)… Çfarë thoshin dikur Genta e Miloti për martesën me… Joana e BB6 del topless: Së shpejti filloj punë si… Stresi duke pirë hashash në makinë në rrugët e Ti… Ndodhi në …

Read More »