Breaking News
Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net
Home / KOSOVA

KOSOVA

Teuta Krasniqi në krahët e një mashkulli tjetër (Foto)

Ajo është aktore, madje ndër më të angazhuarat në projekte të ndryshme teatrale, televizive, etj. Teuta Krasniqi ndryshe nga koleget e saj me të cilat media nuk merret shumë, është tejet e mediatizuar dhe çdo ditë pjesë e shtypit rozë, shkruan “Kosovarja”. Akotrja aktualisht është në xhirimet e filmit “Një …

Read More »

Edhe këtë e bën Patrisi për Tunën?! (Foto)

Janë shndërruar befasishëm në kryetemë të mediave falë relacionit të tyre që u zhvillua relativisht shpejt por Tuna Sejdi dhe Patris Berisha janë treguar të aftë për të mos qenë vetë protagonistë kryesorë duke u rezervuar në postime e komente. Por me lidhjen që po konsolidohet çdo ditë e më …

Read More »