Breaking News
Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net
Home / HOROSKOPI

HOROSKOPI

Horoskopi ditor – 28.04.2016

Dashi Nëse e keni gjetur tashme shpirtin tuaj binjak me te cilin doni te kaloni jetës, sot planetët do ju ndihmojnë ta forconi edhe me tepër lidhjen tuaj. Edhe beqaret do kenë një dite te veçante dhe te mbushur me takime fantastike. Duhet ta shfrytëzojnë secilën, por hapat duhet t’i …

Read More »

HOROSKOPI, 12 MARS

Dashi Mos lini të ikin rastet e sotme, pasi ato  janë vërtet të rëndësishme për ju. Demi Ditë vendimtare për të zgjidhur disa probleme që ju shqetësojnë prej kohësh. Në planin financiar vështirësitë do jenë të njëpasnjëshme. Binjakët Vështirësi në marrëdhënien tuaj në çift.  Ndërsa beqarët nuk duhet të ëndërrojnë …

Read More »

Horoskopi i 2 dhjetorit:

Dashi Dite e begate do jete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Keni për te kaluar çaste te mrekullueshme. Do e harroni sa hap e mbyll sytë te shkuarën e dhimbshme. Beqaret do jene te parrezistueshem dhe do tërheqin vëmendjen e te gjithëve. Do jete e …

Read More »

Horoskopi ditor, e diel 8 nëntor 2015

Dashi Dita e shtunë parashikohet që të jetë një ditë e mbushur me surpriza. Do të argëtoheni tej mase gjatë kësaj dite dhe në të njëjtën kohë do të përcaktoni objektivat tuaja për të ardhmen. Socializohuni gjatë kësaj dite. Krijoni miq dhe merrni këshilla prej tyre sepse asnjëherë nuk është …

Read More »

Horoskopi i 4 nëntorit:

Dashi Sot do të keni mundësi ta bëni situatën tuaj emocionale më të qëndrueshme dhe fati do t’ju shoqërojë duke ju dhënë vazhdimisht këshillat e duhura. Demi Mund të keni një zënkë të pakëndshme me partnerin dhe mundësinë për t’i thënë atij gjithçka që mendoni se nuk shkon ashtu si …

Read More »

Horoskopi, 1 nentor 2015

Lexo shenjen tende DASHI – Duhet të tregoheni më dinak sot, mos u mashtroni nga disa situata që duken të favorshme, të cilat në vetvete fshehin në brendësi ndonjë kurth. Me Hënën në kundërshtim te Marsi nuk do ta keni të lehtë të frenoni nervozizmin, mundohuni të shtyni për më …

Read More »

Horoskopi-31 tetor 2015

Dashi Mundësi të tjera pozitive do t’ju jepen sot. Por do të jeni paksa të shqetësuar për shkak të Hënës te gaforrja. Më mirë mos diskutoni me personat që do të keni pranë. Gjithsesi, tregoni kujdes ndaj shëndetit. Demi Do të shpërbleheni. Keni një vizion të bukur në fushën profesionale, …

Read More »

Horoskopi ditor – 18/10/2015

Dashi Jeni shumë të zhgënjyer nga jeta që po jetoni. Duhet të keni kurajo dhe të vini një bllok karshi ngjarjeve që ju mërzisin dhe që përsëriten herë pas here. Demi Vendosmëria është aftësia që do t’ju shoqërojë përgjatë gjithë ditës së sotme. Shumë pasion në këtë ditë dhe gjendje …

Read More »

5 tetor 2015 horoskopi

  Dashi Do të kërkoni diçka që t’ju emocionojë. Vullneti do t’ju zgjohet falë Marsit, i cili ndodhet në një pozicion favorizues, të paktën deri në pjesën e parë të ditës. Mundësi takimesh pozitive. Demi Lajme të mira në aspektin e punës, veçanërisht për të lindurit ditën e hënë. Ata …

Read More »