Breaking News
Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net

;)

Most Popular Kjo vajzë ka një problem serioz me të pasmet (Foto… Aksidentohet Adrijan Gaxha (Foto) Francë, “përgjaket” qendra e Parisit Have The CIA Been Killing Rockstars At Age 27? Milaim Zeka e prek gjoksin e Shkenda Duboves? (FOT… “Sami Frashëri” Tiranë…Rrëfehet nxënësi: Kam… Shpërthen humori në rrjet me fotot …

Read More »

Eni Koçi flet për pallimin me Shaqirin

Këngëtarja Eni Koci është përfolur në media për një lidhje dashurie me futbollistin Xherdan Shaqiri. Por e ftuar në “Zonë e Lirë” këngëtarja bukuroshe i hodhi poshtë këto zëra duke thënë se nuk ka asgjë të vërtetë, dhe madje tha se nuk e njeh fare futbollistin. “Kemi rastisur jashtë, por …

Read More »

Zbulohet e dashura e djalit të Presidentit Thaçi? (Foto)

Në sytë e shumëkujt, djali i vetëm i Presidentit Thaçi vazhdon të jetë ai djali i vogël që shfaqej rrallë por shoqëronte babain kryesisht në fushata zgjedhore. Megjithatë, me vitet që po ecin, Endriti është rritur mjaftueshëm, aq sa sipas të gjitha gjasave, për të nisur një lidhje! Prive.al ka …

Read More »

Eni Koçi flet për pallimin me Shaqirin

Këngëtarja Eni Koci është përfolur në media për një lidhje dashurie me futbollistin Xherdan Shaqiri. Por e ftuar në “Zonë e Lirë” këngëtarja bukuroshe i hodhi poshtë këto zëra duke thënë se nuk ka asgjë të vërtetë, dhe madje tha se nuk e njeh fare futbollistin. “Kemi rastisur jashtë, por …

Read More »