Breaking News
Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net

Komshiu më përplasi në mur nga epshi!

E di që nuk është mirë të tregosh histori të tilla pasi në Shqipëri paragjykohesh, por ju lutem redaksia dua të ngel anonime. Jam një vajzë 25 vjeçare, shumë e bukur por ende beqare, për shkak se unë vij nga një qytet i vogël dhe të gjithë më njohin si …

Read More »

Këngëtaret të cilat ka palluar Noizy gjat vitit 2016 (Foto)

Reperi nga Shqipëria, Rigels Rajku, po sigurohet që çdo intervistë në të cilën merr pjesë të bëjë bujë në publik. Në lojën e bërë nga Ermali, Noizy ka treguar se me cilat femra të estradës ka fjetur. Në ekran shfaqeshin disa fotografi të femrave të estradës dhe nëse Noizy kishte …

Read More »

6 meshkujt që e palluan Tunen ne vitin 2016

Këngëtarja e njohur shqiptare Altuna Sejdiu edhe në vitin që po e lëmë pas ka qenë pothuajse çdo ditë në qendër të vëmendjes së medieve në Kosovë dhe Shqipëri. Pasi boni bum në media me rrahjen e ‘Zogut’ gjatë një videoklitpi, ajo në 2015 u përfol për ndarjen nga Coazman. …

Read More »

6 meshkujt që e palluan Tunen ne vitin 2016

Këngëtarja e njohur shqiptare Altuna Sejdiu edhe në vitin që po e lëmë pas ka qenë pothuajse çdo ditë në qendër të vëmendjes së medieve në Kosovë dhe Shqipëri. Pasi boni bum në media me rrahjen e ‘Zogut’ gjatë një videoklitpi, ajo në 2015 u përfol për ndarjen nga Coazman. …

Read More »