Breaking News
Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net

Aksident në autostradën Tiranë-Durrës/ Noizy bën ….

Ai për fat të mirë ka qenë i pranishëm në aksidentin e ndodhur sot gjatë orëve të para të mëngjesit ku edhe i ka dhënë ndihmën e parë familjes së aksidentuar.   Mjekja pediatre, e dalur në pension, Vera Koço u përfshi në një aksident rrugor së bashku me familjen …

Read More »

Ja sa është rritur djali i Sinanit dhe Andrrës (Foto)

Andrra Destani, tanimë bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur të muzikës popullore, Sinan Hoxha, është një emër mjaft i përfolur në media kohët e fundit. Jo vetëm për shkak të famës së bashkëshortit, por edhe për jetën luksoze që bën ajo dhe familja e saj,shkruan Gazeta Blic. Në një foto ku Andrra  ka postuar në …

Read More »

“Shes grua! E përdorur, por ka ende për të dhënë”

Një burrë me sens humori të veçantë nxori në shitje në eBay gruan e tij. Edhe pse ai bëri shaka, ofertat vërshuan lumë dhe çmimi arriti në nivele të larta. Anglezi Simon O’Kane postoi një foto të gruas së tij dhe arsyen e çuditshme pse kërkonte ta shiste. “Shes një …

Read More »