Breaking News
Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net

Dy vajzat nga Tirana: Babai na ngacmon seksualisht, na futet në dush

Gjykata e Tiranës ka përfunduar gjykimin e një rasti të pazakontë, ku një kryefamiljar është akuzuar për dhunë në familje dhe për ngacmim seksual të dy vajzave të tij. I pandehuri B.P., 45 vjeç, është shpallur fajtor për akuzën e “ngacmimit seksual” dhe “dhunës në familje”, dhe është dënuar me …

Read More »

Lajm i fundit :Vritet i forti i tiranes me 10 Plumba ..

Konfliktet dhe debatet e shpeshta për një sasi lekësh kanë përfunduar mëngjesin e kësaj të diele me vrasje në qytetin e Shkodrës. Dedë Xhakaj, 50-vjeç u ekzekutua me 10 plumba pistolete nga 20-vjeçari Ilir Hoxha pranë tregut të shumicës në Dobrac. Blutë e qytetit të Shkodrës arrestuan të riun, i …

Read More »

Ju kujtohet “Fatmagyli”, shikojeni sa ka ndryshuar (Foto)

Fatmayli aktorja e njohur e serialave turke para disa muajve arriti për të fituar çmimin më të rëndësishëm të karrierës së saj, shkruan Gazeta Blic 32 vjeçar-ja është vlerësuar më çmimin ‘Aktorja më e mirë e vitit”, për interpretimin e saj në serialin‘Muhteşem Yüzyıl’.

Read More »

Andrra Destani në zi (Foto)

Padyshim se ajo është njëra nga më të bukurat sa iu përket bashkëshorteve të këngëtarëve në estradën tonë Ajo po shijon çdo moment ndjenjën e të qenurit prind me ç’rast po e shpreh me shumë dashuri edhe në rrjetet sociale, duke shpërndarë fotografi të vogëlushit të saj, Ansit. Por, bazuar …

Read More »

Bleona: Të bësh seks është sikur të bësh… (Foto)

Këngëtarja Bleona Qereti njihet për statuset dhe krahasime e çuditshme që ajo i bën. Por, kësaj here, ajo vërtetë ka habitur me fjalët kur ka thënë se të bësh  grimin është si të bësh seks, shkruan lajmi.net “Askush nuk ka kohë për 5 orë make up, por është mirë. Të …

Read More »