Breaking News
Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net

Hola hoop :o

Most Popular Pasagjeri i avionit sheh diçka të çuditshme në re … Seks dhe ushqim, kjo ishte e diela e Olta Gixharit EKSKLUZIVE/ Ky është momenti kur Fabian Muçollari … 7 këngëtaret tona pa grim (keni kujdes mund të fri… Sportisti i njohur i shpëton plumbave në qendër të… Arjan …

Read More »

LAJMI I FUNDIT!!…Aksident Tragjik, Vdesin tre Shqiptarë

Në një aksident të rëndë që ka ndodhur sonte në Zajaz, kanë humbur jetën tre persona. Aksidenti i tmerrshëm ka ndodhur në afërsi të fshatit Zajaz rreth orës 19:30, njofton TetovaSot. Personat që kanë humbur jetën në aksident të rinj nga fshatrat përreth, konfirmuan nga SPB e Ohrit. Identiteti i …

Read More »

Balaj-Ilda, publikohet videoja e pallimit (VIDEO)

Bekim Balaj nuk është vetëm një bomber i mirë, por dhe një këngëtar mjaftë i mirë. Mbrëmjen e së hënës, në një nga klubet e natës në Tiranë është festuar 15-vjetori i Top Channel, ku përveç stafit të Top Medias kanë qënë të pranishëm edhe shumë personazhe të njohur. Ndër …

Read More »

Luana Vjollca na çmend me kete foto per festat

Moderatorja e njohur ka vendosur të thyejë rregullat dhe ka dalë jashtë kornizave me këtë foto. Luana Vjollca shihet duke e thithur cigaren me shumë kënaqësi dhe duhet ta ketë shijuar përdesisa e ka postuar edhe online. “I tried it too”- ka thënë bukuroshja. Shpresojmë që këtë foto të mos …

Read More »