Breaking News
Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net

Balaj-Ilda, publikohet videoja e pallimit (VIDEO)

Bekim Balaj nuk është vetëm një bomber i mirë, por dhe një këngëtar mjaftë i mirë. Mbrëmjen e së hënës, në një nga klubet e natës në Tiranë është festuar 15-vjetori i Top Channel, ku përveç stafit të Top Medias kanë qënë të pranishëm edhe shumë personazhe të njohur. Ndër …

Read More »

LAJMI I FUNDIT!!…Aksident Tragjik, Vdesin tre Shqiptarë

Në një aksident të rëndë që ka ndodhur sonte në Zajaz, kanë humbur jetën tre persona. Aksidenti i tmerrshëm ka ndodhur në afërsi të fshatit Zajaz rreth orës 19:30, njofton TetovaSot. Personat që kanë humbur jetën në aksident të rinj nga fshatrat përreth, konfirmuan nga SPB e Ohrit. Identiteti i …

Read More »

Balaj-Ilda, publikohet videoja e pallimit (VIDEO)

Bekim Balaj nuk është vetëm një bomber i mirë, por dhe një këngëtar mjaftë i mirë. Mbrëmjen e së hënës, në një nga klubet e natës në Tiranë është festuar 15-vjetori i Top Channel, ku përveç stafit të Top Medias kanë qënë të pranishëm edhe shumë personazhe të njohur. Ndër …

Read More »